Titulná strana / Homepage
e-mail / heslo    
   
   
   
nový užívateľ? Registrácia   
zabudnuté heslo   
 

 

Zoznam tímov EuroCup 2018

Celkový počet tímov: 40, počet akceptovaných tímov: 4

Zoradiť podľa: kategórie | psovoda | klubu

- akceptovaná prihláška
- družstvo je zadané
 
Kat.PsovodPesKlubDruž.Kraj.

SMALL A1

 1.S1Chrabačka RichardFox Meadow´s EVAN ETC
Parson Russel Terrier
Quick angel team

 2.S1Chrabačka RichardFox Meadow´s GILLIAN
Parson Russel Terrier
Quick angel team

3.S1Honner JosefVikki Lovely Day
Mixbreed
OSA Dingo

 4.S1Studeníková Helena Rusalka Nueva Sorpressa
Epagneul nain continental - Papillon
Agility Dobry Pes

 5.S1Studeníková Helena RUGBY BOY Nueva Sorpressa
Epagneul nain continental - Papillon
Agility Dobry Pes

SMALL A2

 1.S2Adámková LenkaMája Krásný motýl
Epagneul nain continental - Papillon
Agility AllStars Bratislava

 2.S2Cabadajová MichaelaDark Speedjump Life Victory
PRT
Agility AllStars Bratislava

 3.S2Chrabačka RichardFox Meadow´s DESTINY
Parson Russel Terrier
Quick angel team

 4.S2Podmolová RadkaAmazonka Czech Imp
Shetland Sheepdog
HAF Beskydy

 5.S2Podmolová RadkaHarmonie Life Divoký sen
Shetland Sheepdog
HAF Beskydy

 6.S2Slánská JitkaEbony Star ze Shetlandů
Shetland Sheepdog
Agility Podveky

 7.S2Spanraft SusanneGismo
Shetland Sheepdog
ÖHV Berndorf

 8.S2Studeníková Helena Exotic Lass Nueva Sorpresa
Epagneul nain continental - Papillon
Agility Dobry Pes

SMALL A3

 1.S3Adámková LenkaCherubín Krásný motýl
Epagneul nain continental - Papillon
Agility AllStars Bratislava

 2.S3Englmanová MirkaInett Fredy Hascikova
Bišón
AK SKIPER Bratislava

 3.S3Englmanová MirkaEmily Sky Harisson
Shetland Sheepdog
AK SKIPER Bratislava

 4.S3Studeníková Helena Limited Edition for Nueva Sorpresa
Epagneul nain continental - Papillon
Agility Dobry Pes

MEDIUM A1

 1.M1Caisová ErikaSaenti
Mixbreed
AK POHODIČKA

 2.M1Katharina BauYosefine von der Strauchmühle
Bedlington Terrier

 3.M1Orban AgnesGolden Heart Sparks of the Tempest
Shetland Sheepdog
DNS - Dogs ´N Sports

 4.M1Pils GerlindeFlying Paws Back in Black
Shetland Sheepdog
ÖGV Wienerwald

MEDIUM A2

 1.M2Kozlová BarboraRun For Fun Koryfej
Shetland Sheepdog

 2.M2Sedlmayer BurgiExtasy´s Diego Darius by Domino
Bedlington Terrier
ÖRV HSV St. Johann/Tullnerfeld

MEDIUM A3

 1.M3Caisová ErikaMaika
Mixbreed
AK POHODIČKA

2.M3Panova ElenaMARVITHOLL HAYDAY
Shetland Sheepdog
VmesteRF

 3.M3Pils GerlindeMontana`s Spirit Magic Moment
Shetland Sheepdog
ÖGV Wienerwald

 4.M3Podmolová RadkaCat Elis Vrabčí hnízdo
Shetland Sheepdog
HAF Beskydy

5.M3Puldová ŠárkaA3Ch Never Give Up Koryfej
Shetland Sheepdog
OSA Dingo

 6.M3Sigmundová MartinaAtomic Bomberman Belfie
sheltie
KACR

7.M3Thuróczy EdinaDiamond Starlight Pierre
Caniche
Quick Angel Team

LARGE A1

 1.L1Martinček DanielButch Wallachian Flower
Border Collie
CA Žilina

 2.L1Matušíková PetraLujza
Border Collie
AllStars Bratislava

 3.L1Vivien ErháthMazsi
Mixbreed
Warriors

LARGE A2

 1.L2Holti KrisztinaFirework Hill Be Like Onix
Border Collie
Warriors

 2.L2Marangoni ReginaArielle of Yellowblue Border
Border Collie
ÖHV Berndorf

 3.L2Přichystalová VeronikaHuricane von don el Ranzo
Shetland Sheepdog
KK Zetor

 4.L2Slánská JitkaGinny Czech Imp
Border Collie
Agility Podveky

 5.L2Spanraft ChristianBounty
Border Collie
ÖHV Berndorf

LARGE A3

 1.L3Pataki NataliaIngardia Vitesse
Border Collie
MentalAgilityHungary

 2.L3Popovičová Karin Flores Ferenčík
Border Collie
Quick angel Team
  Agility klub SKIPER Bratislava, Mlynská 20, 900 44 Tomášov, www.skiper.sk